Expiarz - Kalkulator punktów doświadczenia Cellmons Guru Kalkulator Składów - Cellmons Guru MVP - Karta dnia Tabela doświadczenia i awansu na kolejne poziomy w grze Cellmons

Cellmons Guru

Liga Cellmons

Wysypisko - zdobądź nowe postacie

Awięc oto, pojawiło się Wysypisko. Wraz z nim nowe postacie. Hum, Pustelnik i Dżin. Pojawiły się też dodatkowe karty. Ale zacznijmy od rzeczy najważniejszych. Hum, Pustelnik i Dżin nie są zwykłymi postaciami. Co je wyróżnia? Kilka dość znaczących szczegółów. Mianowicie, postaci tych nie można zdobyć grając na arenie. Nie można ich też wygrać w turniejach. Jak je zdobyć?
NNależy w tym celu udać się do Wieży Maga. Tam znajduje się nowy, tajemniczy przycisk "Wyrzuć". Więc zaznaczamy kartę do wyrzucenia i wyrzucamy. Abo otrzymać losową postać należy wyrzucić tyle kart aby ich suma punktów wysypiska osiągnęła tysiąc. Wtedy to otrzymujemy jedną z 3 postaci. Oczywiście za każdym razem otrzymujemy inną postać. Karty za trzy tysiące punktów dają nam wszystkie trzy nowe postacie. Ile są warte karty?
Cóż cena wysoka ale kolejną rzeczą która wyróżnia postacie z Wysypiska to to, iż mają do dyspozycji więcej punktów rozwoju niż zwykłe postacie. Hum, Pustelnik i Dżin otrzymują punkty rozwoju co dwa poziomy, a nie jak zwykłe postacie co pięć poziomów.
Rzadkość kartyIlość punktów
Brązowa5 punktów
Srebrna25 punktów
Złota100 punktów
Hum Pustelnik Dżin
Cóż, wypadało by się przyjrzeć nowym postaciom. Wszystkie jako specjalizację mogą wybrać między Esencją a Koncentracją. Dary nowych postaci są już znane. A gdzie szukać Wysypiska?
Tu znajduje się Wysypisko.
Czym władają postacie z Wysypiska?
Bez reinkarnacji
HumSzkoła WalkiSzkoła NekromancjiSzkoła NekromancjiSzkoła TechnologiiSzkoła TechnologiiSzkoła Technologii
PustelnikSzkoła ŻywiołówSzkoła ŻywiołówSzkoła ŻywiołówSzkoła MagiiSzkoła MagiiSzkoła TechnologiiSzkoła Technologii
DżinSzkoła WalkiSzkoła WalkiSzkoła WalkiSzkoła KapłaństwaSzkoła KapłaństwaSzkoła ŻywiołówSzkoła Żywiołów

Postacie

Karty

zestawy początkowe nowe karty perły graczy najczęściej szukane

Inne

© Cellmons Guru 2005 - 2024