Expiarz - Kalkulator punktów doświadczenia Cellmons Guru Kalkulator Składów - Cellmons Guru MVP - Karta dnia Tabela doświadczenia i awansu na kolejne poziomy w grze Cellmons

Cellmons Guru

Liga Cellmons

mroczne dzieje cellmons

Awięc ośmieliłeś się zakłócić spokój duchów zamierzchłej przeszłości? Wiedz, iż teraz twoje spojrzenie na każdą postać nie pozostanie takie jak było kiedyś. Wkraczająć w mroki zamierzchłej historii Cellmons Twój wzrok przejrzał iluzję postaci Nowej Ery. Teraz już wiesz skąd czerpią one swoją potęgę oraz gdzie są zakorzenione ich największe słabości.
Blob
Blob
Bone
Bone alias "Bones"
Czarodziej
Czarodziej
Draco
Dracco
/Generalissimus
Generalissimus alias "Generał"
Gorylla
Gorylla
Hiena
Hiena
Lady Kruk
Lady Kruk
Lambert
Lambert alias "Lamb"
Magus
Magus
Mandaryn
Mandaryn
Nomad
Nomad
Pani Jeziora
Pani Jeziora
Ripper
Ripper
Skorpia
Skorpia
Sokrates
Sokrates alias "Małpa"
Spiddy
Spiddy
Szpieg
Szpieg
Warbot
Warbot alias "Masakrator"

Mroczne dzieje Cellmons to nie tylko okrutniejsze postacie. Nie ma co ukrywać, postacie z ery Mroku były o wiele silniejsze i wytrzymalsze od ich potomków. Wtedy Cienie nie istniały... Wybraniec... Nikt o nim nie słyszał... Dopiero pod koniec ery Mroku uczeni czarodzieje wraz z najpotężniejszymi nomadami przemierzając pustynie Etherii odnaleźli prastarą bibliotekę z dawno zapomnianą wiedzą. Powstałą "Technologia", wraz z jej rozwojem pojawiła się szkoła... Wraz z nową szkołą pojawiły się nowe przerażające fakty. Miały pojawić się Cienie, miał nadejść Wybraniec... Co jakiś czas pojawiały się nowe czary, nowi przeciwnicy... Etheria powoli zapominała o erze Mroku... oczekując Wybrańca.

Inne linki:
Gry
Katalog stron

Postacie

Karty

zestawy początkowe nowe karty perły graczy najczęściej szukane

Inne

© Cellmons Guru 2005 - 2024