Expiarz - Kalkulator punktów doświadczenia Cellmons Guru Kalkulator Składów - Cellmons Guru MVP - Karta dnia Tabela doświadczenia i awansu na kolejne poziomy w grze Cellmons

Cellmons Guru

Liga Cellmons

grafiki wykonane przez graczy cellmons

Dodaj obrazek lub ilustrację do galerii Cellmons Guru
Dodaj ilustrację lub obrazek do galerii Cellmons Guru
Wybierz plik do wgrania na serwer:
( gif/jpg/jpeg )
Tytuł obrazka:
( do 60 znaków )
Opis obrazka:
( do 255 znaków )
Autor:
( do 60 znaków )
Adres email*:
Jestem autorem wgrywanej grafiki i zgadzam się na umieszczenie jej w galerii serwisu Cellmons Guru**   
* - adres e-mail jest konieczny, jeśli np. dojdziesz do wniosku, iż nie chcesz aby w serwisie Cellmons Guru znajdowała się twoja grafika. Wtedy z adresu który podałeś przy wgrywaniu obrazka wysyłasz wiadomośc do serwisu Cellmons Guru i zdjęcie jest usuwane z serwera. Wpisany tutaj adres nie zostanie nikomu udostępniony oprócz adminowi serwisu w celu usunięcia zdjęcia z serwera. Nie jest wymagany ale wtedy nie ma możliwości usunięcia grafiki ze stron serwisu ! Jeśli podasz adres e-mail zostaniesz automatycznie poinformowany o dodaniu Twojej grafiki do galerii serwisu Cellmons Guru.
** - Ponieważ wszystkie grafiki posiadają podpis ich autorów, wymagane jest oświadczenie, iż wgrywana grafika jest Twojego autorstwa i wyrażasz zgodę na zamieszczenie jej w galerii serwisu Cellmons Guru. Grafika wgrana na serwer bez wyrażonej zgody na jej zamieszczenie zostanie skasowana z serwera !
Grafika zamieszczona w galerii jest właśnością jej autorów. Serwis Cellmons Guru nie zmieniał żadnej z grafik zamieszczonych w galerii. Jednocześnie staramy się dołożyć wszelkich starań aby na stronach galerii nie znalazły się żadne grafiki lub zdjęcia niecenzuralne lub też mogące w inny sposób urazić uczucia osób trzecich.

Postacie

Karty

zestawy początkowe nowe karty perły graczy najczęściej szukane

Inne

© Cellmons Guru 2005 - 2022